Hakkımızda

Dizayn Org. Bilgisayar Ltd. Şti.

Şirketimiz 2001 yılı Temmuz ayı içerisinde Sivas’ta kurulmuştur. 100 m2 lik bir alanda şehrimizin en işlek caddelerinden olan Osman Paşa Caddesi Eski Kale Mahallesinde faaliyet göstermektedir. İşletmemiz profesyonel ve kurumsal çalışması neticesinde artan müşteri potansiyeli karşısında daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek amacını gütmektedir.

Ortaklar sektöründe uzun yıllar faaliyet göstermişler, şehrimizde ve civar illerde (YOZGAT-TOKAT- ERZURUM- KAYSERİ ) faaliyet alanlarıyla ilgili, görmüş oldukları eksikleri incelemiş, daha profesyonel ve kapsamlı hizmet verebilmek amacıyla bir araya gelerek Dizayn Org. Bil. Ltd. Şti. ni kurmuşlardır.

Şirketin kuruluş amacı KOBİ lerin ihtiyaç duydukları Network, e-ticaret, donanım, yazılım, teknik destek, servis PROJE-danışmanlık hizmetleriyle profesyonel bir şekilde karşılayabilmektedir.Organize Sanayi Bölgesindeki şirketlere KOBİ’lere Toptancılar sitesindeki işletmelere, Küçük Sanayi bölgesindeki işletmelere, Resmi kurum ve kuruluşlara yüzlerce ev kullanıcısına kaliteli hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Şirketimiz 2004 yılında şehrimizde bulunan Fabrikalara KOSGEB destekli üretim ve yönetim programlarını (ERP), e-ticaret uygulamaları konusunda anahtar teslimi projeler hazırlamakta ve bu projelerin eğitim destek hizmetlerini sürdürmektedir. Firmamız 2004 yılında KOSGEB Yürütücü kuruluşu olmuştur.

Sivas Valiliği ile E-DEVLET projesinin başlangıcını yapmıştır.

Şirket ortakları ve çalışanları Akademik eğitimleri almış konularında başarılı, çözüm üretebilen, bilgi kaynaklarına ulaşmakta sıkıntı çekmeyen ekip kısa bir süre geçmesine rağmen birçok alanda rakiplerinden çok üstün konuma gelmiştir. Şirket içi personel eğitimleri süreklilik kazanmıştır. Bununla beraber ANKARA ve İSTANBUL’ da sektörümüzle ilgili fuar, toplantılar ve seminerlere muhakkak personel göndermektedir.